WOK ROCK

Foto


Foto


Foto


Foto


Zespół powstał na początku 1982 roku w Warszawie. Swój pierwszy koncert zagrał 07 lipca 1982 roku w warszawskim klubie "Remont". KULT to chyba jedyny w Polsce zespół, który aktywnie i nieprzerwanie gra już od 35 lat. Nagrali 17 płyt długogrających:

Polscy radiosłuchacze znają doskonale ponad 30 utworów KULT-u ze wszystkich list przebojów np."Piosenka młodych wioślarzy", "Do Ani", "Krew Boga", "Polska", "Parada wspomnień", "Rząd oficjalny", "Baranek", "Kochaj mnie, a będę twoją", „Gdy nie ma dzieci” i inne.

Zagrali ponad 3000 koncertów. Występowali 8-krotnie w Jarocinie i wszystkich innych festiwalach oraz przeglądach w Polsce. Oprócz tego gościli na koncertach w Brazylii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech, Czechach, Szwecji, Stanach Zjednoczonych.
Ich koncerty to ponad 2-godzinne spektakle.

Skład:
Kazik Staszewski - śpiew, saksofon
Janusz Grudziński - klawisze
Piotr Morawiec - gitara
Ireneusz Wereński - bas
Wojciech Jabłoński - gitara
Tomasz Goehs - perkusja
Janusz Zdunek - trąbka
Tomasz Glazik - saksofon tenorowy, saksofon barytonowy
Jarosław Ważny - puzon

Niekwestionowanym liderem zespołu jest Kazik Staszewski, którego działalność zespołowa jak i solowa charakteryzuje się nie tylko sukcesami pod względem artystycznym ale i komercyjnym.

Foto


Maks Łapiński - 24 letni autor tekstów i muzyki oraz instrumentalista. Wychowany w artystycznej rodzinie, od najmłodszych lat czuje potrzebę tworzenia i dzielenia się muzyką z ludźmi. Ćwierćfinalista 9 edycji The Voice of Poland (2018).
Ze swoją twórczością gościł w takich krajach jak Francja, Niemcy, Holandia czy Grecja. Odwiedził również wiele miast w Polsce występując na koncertach i festiwalach. Śpiew Maksa można było usłyszeć m.in. w Jedynce Polskiego Radia oraz w Pytaniu na Śniadanie. Artysta wystąpi również jako gość muzyczny w nowym programie TVP 1 „To był rok”. Aktualnie trwają prace nad albumem solowym oraz trasą koncertową, gdzie Maks będzie występował razem z zespołem.

Foto


27 Finał WOŚP – koncert w Starym Browarze
11 stycznia 2019, godz. 19:00
Zagrają: Nuke Fall, Carmel, Endless Holiday, 33 trzysta, Licho.
Wstęp 15 zł. Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na rzecz WOŚP.


Foto


Foto


"Nocny kochanek" gwiazdą koncertu

Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Wystąpili: Runika, Raggabarabanda oraz Farben Lehre.


Foto


25 czerwca w Parku K.F. Wazy odbył się kolejny już przegląd kapel niezależnych „Palinocka”.

Komisja konkursowa w składzie: Michał Jelonek, Anna Młynarczyk (Wyszkowskie Stowarzyszenie Kultury Alternatywnej ,,Alternator") oraz Edyta Wittich (Wydział Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Wyszkowie) wybrała 3 najlepsze muzycznie zespoły.

I miejsce i nagrodę pieniężną Burmistrza Wyszkowa w wysokości 1000 zł otrzymał zespół KOSMOS z Warszawy grający rock alternatywny.

II miejsce i czek na 500 zł ufundowany przez dyrektora WOK „Hutnik” zgarnęła grupa INSOMNIA z Piaseczna wykonująca mieszankę post grunge'u i metalu alternatywnego z elementami rapcore'u.

III miejsce wywalczył zespół JUKI PEŁNE JABŁEK, który otrzymał nagrodę rzeczową od Wyszkowskiego Stowarzyszenia Kultury Alternatywnej ,,Alternator".

Komisja wyróżniła również jedyny na przeglądzie punk-rockowy skład DEKOLT. Członkowie grupy otrzymali specjalną nagrodę od Michała (przewodniczącego jury) – dmuchanego jelonka oraz zaproszenie od WSKA „Alternator” na kolejny koncert w Wyszkowie.

Po zakończeniu przeglądu zagrał nasz rodzimy wyszkowski zespół EXPERIENCE działający od 1990 roku. Niesamowitą porcję muzycznych brzmień zafundowała nam gwiazda wieczoru – JELONEK. Zgromadził i rozbawił pod sceną publiczność, która w takt muzyki „tańczyła z szabelkami”. Na scenie odbyło się iście rockowe, wybuchowe show.
Foto


Zobacz galerię zdjęć facebook.com/umwyszkow/photos/a.984635061632780.1073741988.749552595141029/984635111632775/?type=3&theater

Foto


Foto


19 marca 2016 - koncert w Starym Browarze
Na scenie wystąpili „Masakraj” z Warszawy, „Rockpublic” – Płock/Wyszków, „Diaboł Boruta” z Rzeszowa oraz grający od 30 lat zespół „Alians” z Piły.
Zobacz galerię zdjęć


Foto


FotoFoto


Foto


11 września 2015 - koncert w Starym Browarze
Zagrali: Wicked Side, TZN Xenna, Molly Malone's
Zobacz galerię zdjęć


Foto


Palinocka 2015
Przegląd amatorskich zespołów rockowych i koncert zespołu "Turbo"
Zobacz galerię zdjęćFotoFoto


Foto


W koncercie Rock-Andrzejki zagrali : PROLETARYAT - legenda polskiego rocka, METKA - Ska, reggae, metal, rock - Warszawa, GOOD ATTITUDE - Hardcore - Wyszków

Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"

ul. Prosta 7, 07-200 Wyszków

tel. +48 29 742-44-48

e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
www: http://www.wok-hutnik.pl

Biuletyn Informacji Publicznej
http://www.bip.wok-hutnik.pl

Deklaracja dostępności

Koło Plastyczne Pracownia graficzna Ognisko Muzyczne

Wyszkowski Uniwersytet III Wieku Dyskusyjny Klub Filmowy Graffito Galeria

Zespół Pieśni i Tańca OBEREK Urząd Miejski w Wyszkowie Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Wyszkowska Inicjatywa Planszówkowa Sieć kin studyjnych i lokalnych TOMITOFA© 2007-2020 Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"
Zawartość merytoryczna: Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK", e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14