"Graffito"

"Graffito" - Koło Plastyka Amatora dla dorosłych powstało we wrześniu 2009 roku w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik” w Wyszkowie. Jego inicjatorami byli: ówczesny dyrektor ośrodka – Artur Laskowski, oraz artysta plastyk – Adam J. Karpiński.

"GRAFFITO" zrzesza w swoich szeregach osoby dorosłe z uzdolnieniami plastycznymi.
Głównym kierunkiem zajęć jest rysunek, oraz malarstwo. Spotkania członków koła odbywają się raz w tygodniu (wtorki, w godzinach 17.30 – 20.30) z wakacyjną przerwą – lipiec i sierpień. Oprócz wtorkowych zajęć w pracowni plastycznej WOK, członkowie koła, we własnym zakresie, organizują jednodniowe, plenerowe wypady na terenie Wyszkowa i jego powiatu. Opiekunem artystycznym koła jest art. plastyk Adam J. Karpiński.

Swoje dotychczasowe osiągnięcia w dziedzinie rysunku i malarstwa „GRAFFITO” zaprezentowało na wielu wystawach. Członkowie koła ze swoimi pracami pokazują się również na corocznych Artystycznych Giełdach Świątecznych organizowanych przez WOK „Hutnik” w Wyszkowie, oraz na wszelkich festynach gminnych naszego powiatu.

Koło Plastyka Amatora „GRAFFITO” jest kołem otwartym i wszelkie osoby o zacięciu artystycznym są mile widziane w jego szeregach.

Uczestnictwo w zajęciach jest odpłatne (na dzień dzisiejszy; 60 zł/m-c) Bliższe informacje na ten temat można uzyskać w sekretariacie WOK „Hutnik”(tel. 29 742 4448) lub u opiekuna koła (tel. 503 981 078).

Najnowsza wystawa "Graffito"

Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Foto
Agnieszka Kacperska

Foto
Andrzej Łada

Foto
Dominika Zglec

Foto
Ewa Budzyńska

Foto


Foto


Foto
Michalina Derlicka

Foto
Wojciech Kijewski

Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"

ul. Prosta 7, 07-200 Wyszków

tel. +48 29 742-44-48

e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
www: http://www.wok-hutnik.pl

Biuletyn Informacji Publicznej
http://www.bip.wok-hutnik.pl

Deklaracja dostępności

Koło Plastyczne Pracownia graficzna Ognisko Muzyczne

Wyszkowski Uniwersytet III Wieku Dyskusyjny Klub Filmowy Graffito Galeria

Zespół Pieśni i Tańca OBEREK Urząd Miejski w Wyszkowie Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Wyszkowska Inicjatywa Planszówkowa Sieć kin studyjnych i lokalnych TOMITOFA© 2007-2020 Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"
Zawartość merytoryczna: Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK", e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14